نمونه ی کار ها

گزارش پروژه های انجام شده توسط کاواک

مانیتور لمسی 84 اینچی کاواک در مجمع تشخیص مصلحت نظام

مانیتور لمسی 84 اینچی کاواک در مجمع تشخیص مصلحت نظام

برای اولین بار، مانیتور لمسی 84 اینچی کاواک در سالن جلسات واحد سیاسی - دفاعی دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام نصب و راه اندازی شد. این سیستم از یک نمایشگر ال ای دی با رزولوشن 4K بهره می برد.

در سال های اخیر با تلاش کارشناسان کاواک، استفاده از ابزار های مدرن و موثر، به ویژه سیستم های اینتراکتیو مانند نمایشگر های لمسی، کیوسک ها و میز های لمسی و همچنین کامپیوتر های لمسی (آل این وان) در بخش های مختلف سازمان های خصوصی و دولتی رواج بیشتری یافته است.

از مانیتور های لمسی بزرگ کاواک در دفاتر روسای سازمان ها و نیز اتاق های جلسات و سالن های کنفرانس می توان برای ارائه و دریافت گزارش ها، مشاهده اسلاید ها، تصاویر ویدئویی و نقشه ها به گونه ای موثر و متفاوت بهره برد. مانیتور های لمسی بزرگ کاواک در سال های اخیر به تدریج جایگزین چیدمان ویدئو پروژکتور و پرده های نمایش شده اند. رزولوشن بسیار بالا، درخشندگی بی نظیر و امکان تعاملی بودن تصاویر این سیستم ها، از مهمترین مزایای نمایشگر های لمسی کاواک در مقایسه با راه حل بسیار قدیمی تر (ویدئو پروژکتور و پرده نمایش) است. در بلند مدت نیز، افت کیفیت و هزینه های چشمگیر تعمیر و نگهداری ویدئو پروژکتور ها در مقایسه با این محصول یکپارچه و کم استهلاک، کاربران را هر چه بیشتر به سمت استفاده از مانیتور های لمسی کاواک متمایل کرده است.

Date

02 بهمن 1393

Categories

مانیتور لمسی